Ekip

  • Yönetmen / Directed by Pelin Esmer
  • Senaryo / Written by Pelin Esmer
    Barış Bıçakçı
  • Yapımcılar / Producers Pelin Esmer
    Marsel Kalvo
  • Ortak Yapımcılar / Co-producers François d'Artemare
    Frans van Gestel
    Arnold Heslenfeld
    Laurette Schillings
    Mehmet Aktaş
  • Görüntü Yönetmeni / Director of Photography Gökhan Tiryaki
  • Kurgu / Editing Evren Luş
    Pelin Esmer
  • Sanat Yönetmeni / Art Director Elif Taşçıoğlu
  • Yürütücü Yapımcı / Executive Producer Yonca Ertürk
  • Yardımcı Yapımcı / Associate Producer (Sinefilm) Dilde Mahalli
  • Yardımcı Yapımcı / Associate Producer (Mars Production) Nefes Polat
  • Yapım Danışmanı / Production Consultant Tolga Esmer
  • Casting Ezgi Baltaş
  • Yardımcı Yönetmen / 1st Assistant Director Ulaş Parlakyıldız
  • 2. Yönetmen Yardımcısı / 2nd Assistant Director Cemre Can Karaahmetli
  • 3. Yönetmen Yardımcısı / 3rd Assistant Director Çağatay Yüce
  • Prodüksiyon Amiri / Production Manager Azat Yeşilbaş
  • 1. Yapım Asistanı / 1st Production Assistant Cihan Ocak
  • 2. Yapım Asistanı / 2nd Production Assistant Nail Erin
  • Sanat Yönetmeni Asistanı / Assistant To Production Designer Elif Öner
  • Makyaj & Saç / Make-Up & Hair Ebru Emine Süren
  • Kostüm Tasarımı / Costume Designer Elif Taşçıoğlu
  • Kostüm Sorumluları / Costume Supervisors Selda Durna
    Yasemen Keskin
  • Sanat Ekibi Stajyerleri / Art Department Interns Altuğ Öztürk
    Ezgi Ulusoy
  • Ses Kayıt / Sound RecordingKasper Munck-Hansen
  • 2. Boom Operatörü / 2nd Boom Operator Vincent Rozenberg
  • Ses Tasarım / Sound Design Cenker Kökten
  • Ses Miksajı / Sound Mix Jan Schermer
  • Foley Sanatçısı / Foley Artist Daniel Gries
  • Foley Kayıt / Foley Recording Engineer Alper Özşen
  • Foley Asistanı/ Foley Assistant Ulaş Dutlu
  • Ses Tasarımı ve Foley Stüdyosu / Sound Design and Foley Studio Sinepost / Istanbul
  • Premix Stüdyosu / Premix Studio Warnier Posta / Amsterdam
  • Final Mix Stüdyosu / Final Mix Studio Eclair / Paris
  • Focus Puller Serkan Gülgüler
  • 1. Kamera Asistanı / 1nd Camera Assitant Gökhan Güzeler
  • 2.Kamera Asistanı / 2rd Camera Asistant Berkan Yılmaz
  • 3.Kamera Asistanı / 3th Camera Asistant Hasan Ersoy
  • DIT Hakan Tiryaki
  • Kamera ve Işık Malzemesi / Camera and Lighting Equipment STM-Sinema Teknik Malzemeleri Filmarka
  • Plate Çekim Kamera Aparatı/ Plate Camera Setup Erol Akbarcı
  • Işık Şefi / Gaffer Durmuş Demirezen
  • Işık Asistanları / Bestboy Kayhan Şen
    Ahmet Yesevi Özel
    Hakan Kızılbu
  • Dolly / Grip Erdoğan Gündoğdu
  • Set Amiri / Key Grip Emre Selçik
  • Set Asistanı / Best Boy Grip Halis Dereli
  • Set Malzemesi / Grip Equipment Set Pozitif
  • Görsel Efektler / VFX ABT ISTANBUL
  • Görsel Efekt Süpervizörü / VFX Supervisor Kerem Kurdoğlu
  • Post Prodüksiyon Koordinatörleri / Post Production Coordinators Nurgül Tınkaz
    Ezgi Akyol
  • Görsel Efekt Sanatçıları / Leading Compositing Artists İlgi Genç
    Alaz Soytemiz
  • Diğer Görsel Efekt Sanatçıları / Other Compositing Artist Yaman Derbent
    Kemal Yener
    Yusuf Ay
    Sancar Yıldız
  • Offline Asistanları / Offline Assisstants Feyza Kayıkçı
    Buğra Balcı
  • Dijital Veri Yönetimi / Digital Data Management Ömer Gemici
    Fırat Aydın
    Uğur Demiray
    Rıdvan Yaman
    Vedat Kaplan
  • Postprodüksiyon Stüdyosu / PostProduction Studio (ISTANBUL) ATLAS POST PRODÜKSİYON
  • Post Prodüksiyon Süpervizörü / PostProduction Supervisor Ahmet Hızarcı
  • Stüdyo Koordinatörü / Studio Coordinator İlker Çevikkaya
  • Online Editör / Online Editor Evren Aydoğdu
    James Norman
  • DCP Mastering Caner Çevikkaya
  • Veri Yönetimi / Data Management Özgür Uçan
  • Stüdyo Asistanları / Studio Assistants Samet Ergül
    Utku Andıç
    Gülhan Bal
    Özlem Uzunoğlu
    Aynur Örnek
  • Jenerik / Credits Ali İsfendiyaroğlu
  • Post Prodüksiyon Stüdyosu / Post Production Studio ( PARIS) ÉCLAIR
  • Renk Düzeltme / Colorist Bora Gökşingöl
  • Post-Prodüksiyon Koordinatörü / Post-Production Coordinator Anne-Gaëlle Bébin
    Faustine Perrio
  • Satış Temsilcisi / Sales Manager Alexis Roposte
  • Teknik Sorumlusu / Technical Director Thierry Beaumel
  • Post-Prodüksiyon Süpervizörü / Post-Production Supervisor Frédéric Fermon
  • Renk Düzeltme Asistanı ve Conforming / Digital Colorist Assistant And Conformation Romain Provenzano
  • Ses Post-Prodüksiyon Koordinatörü / Sound Post-Production Coordinator Salim Amrani
  • Miks Asistanları / Mixing Assistant Julien Bouchez
  • Video Mastering Koordinatörü / Video Mastering Coordinator Marie Kone-Allenet
  • Digital Cinema Mastering Laureen Gautier
    Christophe Boutigny
    Nicolas MifsudCécile Munera
  • SİNEFİLM OFİS / SINEFILM OFFICE
  • Muhasebe / Accounting Bilanço Denetim
    Yalçın Sütütemiz
    Sedat Sütütemiz
  • MARS PRODÜKSİYON OFİS / MARS PRODUCTION OFFICE
  • Muhasebe / Accounting Lale Bolat Duygu Polat
  • LES FILMS DE L'APRES MIDI OFİS / LES FILMS DE L'APRES MIDI OFFICE
  • Yapım Koordinatörü / Production Coordinator Rebecca Zivohlava
  • Yapım Stajerleri / Production’s Trainees Alan Levavasseur
    Joana Montez
  • Muhasebe / Accounting Sylvie Martin
  • Set Malzemesi / Electric material Transpalux
  • Kamera / Camera Transpacam
  • Credit Institution Cofiloisirs, Isabelle Devaux, Cosette Liebgott
  • TOPKAPI FILMS OFİS / TOPKAPI FILMS OFFICE
  • Yapım Koordinatörü / Production Coordinator Linda van der Herberg
  • Muhasebe / Accounting Lennart Barewijk
  • MITOS FILM OFIS / MITOS FILM OFFICE
  • Line Producer Janna Heine
  • Muhasebe / Accounting Said Nur Akkus